Tweet

AİR

Akıllı İlişki Raporu

Bir ilişkinin sağlıklı ilerlemesi, ilişkiyi evliliğe doğru götürür. Aslında birçok evliliğin sorunları, tanışma ve sevgililik döneminde kendini göstermektedir. Ancak çiftlerin duygusallıkları nedeniyle birçok sorun göz ardı edilmektedir. Göz ardı edilen problemler daha sonraki yıllarda yeniden ortaya çıkmakta, gelişmekte, ilişkiyi ve evliliğe giden süreci tehdit etmeye başlamaktadır.


Onun için ilişkinin başlangıç dönemlerinde çiftlerin uyumlu oldukları tarafları görmeleri kadar, uyumsuz oldukları tarafları da görmeleri, fark etmeleri ve çözmeye çalışmaları ilişkilerinin ilerleyen yılları için çok önemlidir.


Akıllı İlişki Raporu (AİR), bu sorunların fark edilmesini sağlamakta yardımcı olan bir sistem olup, 20 yıllık ilişki sorunlarını görme tecrübesinin bir kompüter programına dönüştürülmesi sonucu elde edilmiştir. Böylece bireyler ilişkilerinde sorun olacak konuları görebilmekte ve onları düzeltme konusunda bir rapor ile uyarılmaktadır.


Akıllı İlişki Raporu (AİR), ilişkinizin beraberliğe ne kadar yakın ya da ayrılığa ne kadar ilerlediği konusunda da sizi bilgilendirmektedir. Amacı, ilişkinizdeki problemleri tespit edip, bu konudaki çözüm çabasında size yardımcı olmaktır. Akıllı İlişki Raporu(AİR), sayısı binlerle ifade edilen ülkemizdeki çiftlerden elde edilen deneyimin, uluslararası veriler ışığında harmanlanması sonucu oluşturulan bir bilgisayar programının ürünüdür. Dünyada ve ülkemizde de bir ilki temsil etmektedir.


Ön tanı sistemlerinde çıkan sonuçlar tanı ya da problem riskini verir hiçbir şekilde bir doktorun teşhisi ya da psikoterapistin tespiti yerine kullanılamaz, herhangi bir ortamda hukuki ya da genel amaçlı sunulamaz. Bilgiler kişiye özel saklanmalıdır. 
AKÖS Kişiliğinizi ve karakterinizi size söyler AKÖS Kişiliğinizi ve karakterinizi size söyler

Kişiliğinizi ve karakterinizi size söyler

  AKÖS Kişiliğinizi ve karakterinizi size söyler
AİR İlişkinizin ayrılığa mı yoksa beraberliğe mi gittiğini önceden size söyler AİR İlişkinizin ayrılığa mı yoksa beraberliğe mi gittiğini önceden size söyler

İlişkinizin ayrılığa mı yoksa beraberliğe mi gittiğini önceden size söyler

AİR İlişkinizin ayrılığa mı yoksa beraberliğe mi gittiğini önceden size söyler
AER Evliliğinizin geleceğini tahmin eder AER Evliliğinizin geleceğini tahmin eder

Evliliğinizin geleceğini tahmin eder

AER Evliliğinizin geleceğini tahmin eder
PAT Psikiyatrik rahatsızlık riskinizin ne olduğunu bulun PAT Psikiyatrik rahatsızlık riskinizin ne olduğunu bulun

Psikiyatrik rahatsızlık riskinizin ne olduğunu bulun

  PAT Psikiyatrik rahatsızlık riskinizin ne olduğunu bulun
AİR Akıllı İlişki Raporu AER Evliliğinizin geleceğini tahmin eder

Armagansamanci.com.tr'ye üye olmak isteyen herkesin aşağıdaki sözleşmeyi dikkatlice okuması gerekir. Site üyeliğinizin tamamlanması ve site hizmetinden faydalanmanız için sözleşmenin tüm maddelerini okuyup, onaylamanız gerekir. Aksi halde üyelik işleminiz gerçekleşemez. Lütfen aşağıda bulunan "Metni okudum ve kabul ediyorum"u tıklayınız. Bunu yapmakla, aşağıda sıralanan tüm maddeleri kabul etmiş bulunacaksınız.


1 - Öncelikle, bu site ruh sağlığı alanında insanları bilgilendirmek, eğitmek ve yardımcı olmak amacı ile hazırlanmıştır. Bu sitede size verilen bilgiler sizi tedavi ve kesin teşhis amacına yönelik değildir.

2 - Burada verilen test sonuçları ve bilgiler hiçbir zaman bir doktorun vereceği hizmet yerine kullanılamaz.

3 - Test sonuçları doktor teşhisi yerine kullanılamaz.

4 - Buradaki teşhisler doğruyu yansıtsa bile, bir doktora danışmadan ilaç kullanımı zarar verici olur.

5 - Test sonuçları bilgilendirici ve yardımcıdır ama bir profesyonele danışılmadan karar/hüküm verilmemelidir.

6 - Kendinize ait ya da beraberce yaptığınız test sonuçları hiçbir şekilde hukuki bir süreç ya da mahkemelerde delil, kanıt, belge olarak kullanılamaz.

7 - Siteye üyelik sadece 18 yaşından büyük olanlar için mümkündür. 18 yaşından küçük olanlar siteye üye olamazlar.

8 - Siteye gönderilen bütün kişisel bilgiler gizli tutulacaktır. Site tüm üyelerinin özel bilgilerini gizli tutmakla yükümlüdür. Bilgiler üçüncü bir şahıs ya da kurumlara izinsiz verilemez. Ancak kullanıcının bilme yükümlülüğü internetin iletişim için güvenli bir ortam olmadığı ve mesajların ve gönderilen bilginin 3.şahıslarca hiçbir şekilde ele geçirilemeyeceğinin garantisi edilemez.

9 - Site güvenliği SSL güvenlik sistemi ile sağlanacaktır.

10 - Siteye üye olan herkes şifrelerinin güvenliğinden ve gizliliğinden sorumludur. Site, şifre kullanımdan dolayı meydana gelecek problemlerden sorumlu değildir. Üyelik kişiye özeldir başkası ile paylaşılamaz.

11 - Sitede bulanan tüm testlerin, sistemlerin, görsel materyallerin, yazıların, resimlerin ve sitenin içeriğinin her hakkı saklıdır. Bu yazılar, materyaller, testler, hiçbir şekilde, hiçbir kurum ya da şahıs tarafından kullanılamaz, kopyalanamaz ve hiçbir bir ticari amaçla kullanılamaz.

12 - Sitedeki tüm soruların, testlerin, kompüterize teşhis programlarının kısmen yada tamamen kopyalanması, bilgilerinin derlenmesi, yazılım ürünlerinin ve yazılım kodlarının benzer yada uyarlamalarının yapılması yada site aracılığıyla virüs gibi zararlı materyallerin yayılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında suç teşkil eder. T.C İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

13 - Armagansamanci.com.tr kullanıcının telefon ve network ağından, internet trafiğindeki tıkanıklık, servis içi sağlayıcılarından, bilgisayar teçhizatı ve yazılımlarından doğabilecek herhangi bir teknik aksaklıktan dolayı sorumlu değildir.

14 - Üyelerin, site içerisinde bulunan başka web siteleri, linkler ve bannerları kullanmaları veya ziyaretlerinde dikkatli olmaları gerekir ve bu linklerin, bannnerların, web sitelerinin kullanımı/ziyaretinden dolayı oluşabilecek herhangi bir problemden Armagansamanci.com.tr sorumlu değildir.

15 - Sizlere sunulan sonuçlar verdiğiniz cevaplar ışığında oluşan bilimsel bir çalışmanın sonucudur. Sorular için bir defa cevaplama hakkı vardır ve sonrasında değiştirilemez.

16 - Armağansamancı.com.tr ye atılan mesajlar sıra ve zaman yeterliliğine göre cevaplanacaktır. Sadece üyelerin soruları doldurdukları PAT, AİR ve AER sonuçlarına göre cevaplanabilir. Sorulacak soru sayısı sınırlıdır.

17 - Sitede bulunan bütün yazılı ya da görsel materyallerin her hakkı mahfuzdur. Bu materyallerin kopyalanması veya yayınlanması yasaktır. Site üyesi genel kullanım alanında yayınlanan her türlü bilginin ulusal ve uluslararası kullanım, sunum, sergileme, yayım hakkını geri dönüşümsüz ve daimi ve ücreti ödenmiş kabul ederek siteye devretmiş olur. Üyelerin veri tabanındaki bilgileri bilimsel araştırma, bunları halka yararlı bilgi haline getirme, sistemi geliştirme ve gelecekteki çalışmalar için kullanılma hakkı üye tarafından siteye devredilmiştir. Siteye üyelik ücretli ya da ücretsiz kısımlar için olsun gönüllüdür. Kayıtlar üye tarafından, sistemden ayrılmasına rağmen siteye devredilmiştir. Üye veri bilgilerinin işlenmesi konusunda rıza vermiştir.

18 - Armagansamaci.com.tr sitesindeki tüm bilgiler, sonuçlar ve vaka materyalleri üye tarafından gizlilik ve mahremiyet esasına göre korunmalıdır. Sunulan vaka örnekleri ve materyaller üye tarafından kimseye benzetilmemelidir. Sitenin gizlilik ve mahremiyetinin korunması konusunda üye de özenli olmalıdır. Üye sitenin güvenliğini kamudaki elektronik sağlık sistemlerinin güvenliği ile mukayeseli olarak değerlendirmelidir.

19 - Site kullanım şartları ve kurallarını zaman zaman değiştirme hakkını elinde tutar.

20 - Site yayınlanan içerik ve pratiğin gerçekliğini korumayı hedefler. Tıp, psikiyatri ve psikoterapinin sürekli gelişmeleri göz önüne alınırsa bazı bilgilerin değişmesi beklenebilir.

21 - Gerek site gerekse Armağan Y. Samancı direk ya da en direk olsun site sonuçlarının kötü ya da uygunsuz kullanımından oluşan zarar, ziyan ve hasar tazminatlarından sorumlu tutulamaz.

22 - Site kendini yenilemek, bilgilerini geliştirmek ve düzenlemek için IP ve çerezleri kullanabilir. İnternet tarayıcınızda bu kullanımı engelleyen sistemleri kullanabilirsiniz.

23 - Linklerdeki başka sitelerdeki uygulama, gizlilik, güvenirlilik ve şartlardan armagasamanci.com.tr sorumlu tutulamaz.

24 - Öntanı sistemleri ve diğer sistemler bedensel ve fiziksel rahatsızlıklarla alkol ve maddeden kaynaklanan psikiyatrik bozukluk ve durumların tespitini yapmamaktadır. Bunun için kapsamlı fiziksel muayene ve tetkikler gerekmektedir.