Tweet

AKÖS

Akıllı Kişilik Özellikleri Sistemi

Kişilik özellikleri, ilişkilerimizi ve günlük yaşantımızı en çok etkileyen ve bireyden bireye değişen özelliklerdir. İyi ya da kötü diye tanımlanmamıza, çevremiz tarafından istenmemize ya da eleştirilmemize yol açar, işteki başarımızı, ilişkideki sorunlarımızı belirleyebilir. Kişilik özellikleri nedeniyle çevresi ile sorun yaşayanlar, sorun yaşamayanlar kadar çoktur.


Kişilik özelliklerimizden kaynaklanan problemleri görmenizi sağlamak amacıyla geliştirilen Akıllı Kişilik Özellikleri Sistemi (AKÖS), bireyin kendine eleştirisel bakışını geliştirmek amacıyla özenli, bilimsel bir yaklaşım sonucu oluşturulmuştur.


Uluslararası sınıflamaları göz önüne alarak, bireyin kendisi ile ilgili soruları kendisi yanıtlayacak şekilde geliştirilen bu sistem, özel olarak geliştirilen bir bilgisayar programı yardımıyla kişilik özelliklerinizi ortaya koymakta ve kendinizi değerlendirme amacını da hedeflemektedir. Sistem, ayrıca kişilik özelliklerinizin olumlu ve olumsuz taraflarına ait kısa yorumlarda yapmaktadır.


Kişilik özelliklerinizi belirleyen karakter parçacıklarımızın sorunlu olanları, bireyin fark etmesiyle dengelenebilir ya da değiştirilebilir. Bu da bizim için sorun olan kişilik özelliklerimizin aslında olumlu olan birçok özelliğimizin altında kalmasına yol açarak sorunları azaltır.


Ön tanı sistemlerinde çıkan sonuçlar tanı ya da problem riskini verir. Hiçbir şekilde bir doktorun teşhisi ya da psikoterapistin tespiti yerine kullanılamaz, herhangi bir ortamda hukuki ya da genel amaçlı sunulamaz. Bilgiler kişiye özel saklanmalıdır. 
AKÖS Kişiliğinizi ve karakterinizi size söyler AKÖS Kişiliğinizi ve karakterinizi size söyler

Kişiliğinizi ve karakterinizi size söyler

  AKÖS Kişiliğinizi ve karakterinizi size söyler
AİR İlişkinizin ayrılığa mı yoksa beraberliğe mi gittiğini önceden size söyler AİR İlişkinizin ayrılığa mı yoksa beraberliğe mi gittiğini önceden size söyler

İlişkinizin ayrılığa mı yoksa beraberliğe mi gittiğini önceden size söyler

AİR İlişkinizin ayrılığa mı yoksa beraberliğe mi gittiğini önceden size söyler
AER Evliliğinizin geleceğini tahmin eder AER Evliliğinizin geleceğini tahmin eder

Evliliğinizin geleceğini tahmin eder

AER Evliliğinizin geleceğini tahmin eder
PAT Psikiyatrik rahatsızlık riskinizin ne olduğunu bulun PAT Psikiyatrik rahatsızlık riskinizin ne olduğunu bulun

Psikiyatrik rahatsızlık riskinizin ne olduğunu bulun

  PAT Psikiyatrik rahatsızlık riskinizin ne olduğunu bulun
AİR Akıllı İlişki Raporu AER Evliliğinizin geleceğini tahmin eder