Tweet

PAT

Psikiyatrik Akıllı Ön Teşhis Sistemi

Psikiyatrik Akıllı Ön Teşhis Sistemi (PAT) özenli ve ciddi bilimsel bir çalışma sonucu, üzerinde uzun yıllar çalışılarak ve geçerli bilimsel veriler incelenip analiz edilerek hazırlanmıştır. Esas olarak, hastanelerde psikiyatrik muayene öncesi detaylı ön teşhis sağlayarak, daha etkin tedaviye katkıda bulunmak amacıyla da hazırlanmıştır. PAT sistemi var olabilecek psikiyatrik rahatsızlık riskinizin sağlamasını da yapmanız için, ön teşhisinizi gösterdikten sonra, rahatsızlıkla ilgili bilgi vermekte ve vaka örneği ile durumunuzun benzeşip benzeşmediğini de sorgulatmaktadır.


Psikiyatrik Akıllı Ön Teşhis (PAT) sistemi Türkiye de bu konuda yapılan ilk bilimsel ve Türkiye şartlarına uygun bilgisayar programı olması açısından da önemlidir. Sistem, ülkemizdeki her grup insana yönelik olarak düzenlenmiş olup çeyrek asırlık ulusal ve uluslararası bir tecrübeyi içermektedir. PAT sistemi kişiye özel bir değerlendirme ile ön teşhise gitmektedir.


Ön tanı sistemlerinde çıkan sonuçlar tanı ya da problem riskini verir. Hiçbir şekilde bir doktorun teşhisi ya da psikoterapistin tespiti yerine kullanılamaz, herhangi bir ortamda hukuki ya da genel amaçlı sunulamaz. Bilgiler kişiye özel saklanmalıdır. 
AKÖS Kişiliğinizi ve karakterinizi size söyler AKÖS Kişiliğinizi ve karakterinizi size söyler

Kişiliğinizi ve karakterinizi size söyler

  AKÖS Kişiliğinizi ve karakterinizi size söyler
AİR İlişkinizin ayrılığa mı yoksa beraberliğe mi gittiğini önceden size söyler AİR İlişkinizin ayrılığa mı yoksa beraberliğe mi gittiğini önceden size söyler

İlişkinizin ayrılığa mı yoksa beraberliğe mi gittiğini önceden size söyler

AİR İlişkinizin ayrılığa mı yoksa beraberliğe mi gittiğini önceden size söyler
AER Evliliğinizin geleceğini tahmin eder AER Evliliğinizin geleceğini tahmin eder

Evliliğinizin geleceğini tahmin eder

AER Evliliğinizin geleceğini tahmin eder
PAT Psikiyatrik rahatsızlık riskinizin ne olduğunu bulun PAT Psikiyatrik rahatsızlık riskinizin ne olduğunu bulun

Psikiyatrik rahatsızlık riskinizin ne olduğunu bulun

  PAT Psikiyatrik rahatsızlık riskinizin ne olduğunu bulun
AİR Akıllı İlişki Raporu AER Evliliğinizin geleceğini tahmin eder